image

Archief Popallure

Werkjaar ’04-’05

21/2: Rockrally-voorronde 1: Dearly Deported, XX en Rovic (JH Jena-Nazareth)
4/2: Rockrally-voorronde 2: Hombre, Maple’s Lawn en Kings Of Things To Come (JH Jena-Nazareth)
30/4: Daan, Leki, Satellite City, Skeemz, A Brand, Hombre ( winnaar rr), DJ Dirk Stoops ( Loods-Nazareth)

Werkjaar ’05-’06

12/11: Rockrally-voorronde 1: Rye Jehu, Mass Market, Darcy ( cc de brouwerij-Nazareth)
9/12: Rockrally-voorronde 2: Waxflower, Engine Maniacs, Pickle Juice ( cc de brouwerij-Nazareth)
14/1: Rockrally-voorronde 3: 4 am program , Trop Tard, Private Universe ( cc de brouwerij-Nazareth)
28/1: Finale Rockrally: Jinx’ Curse, Rye Jehu, Picke Juice, Private Universe ( cc de brouwerij-Nazareth)
24/2: Persconferentie ( cc de brouwerij-Nazareth)
29/4:Vive la fête, Gorki, De La Vega, Hollywood Pornstars, Asimov, Pickle juice (winnaar rr), DJ Dirk Stoops ( Loods-Nazareth)

Werkjaar ’06-’07
4/11: Rockrally-voorronde 1: Servir Frais, The Spoons, The Simcas, Aia Hewick ( cc de brouwerij-Nazareth)
8/12: Rockrally-voorronde 2: Scott & Alien, Out Of Reach, Hungry Sam, Marquette ( cc de brouwerij-Nazareth)
23/12: Finale Rockrally: Servir Frais, Scott & Alien, Marquette, Aia Hewick + Light Of Intervention ( cc de brouwerij-Nazareth)
23/2: Persconferentie/affichevoorstelling met Bulls On Parade ( cc de brouwerij-Nazareth)
28/4: Dog Eat Dog, Absynthe Minded, The Van Jets, Foxylane, Bulls On Parade, Aia Hewick ( winnaar rr), Discobar Galaxie, DJ Dirk Stoops ( Brielpoort-Deinze)

Werkjaar ’07-’08

12/10: Rockrally-voorronde 1: Sloswscan, Poison Arrow, Shedai, Kudos, Rockefeller ( cc de brouwerij-Nazareth)
26/10: Rockrally-voorronde 2: Under Authority Off, Fullcirclebroken, Little Dave, One Minute Off, Gazzomind ( jh Brieljant Deinze):
24/11 Rockrally-voorronde 3: Team William, Trop Tard, Varili, Left Foot Green, Wagon ( cc de brouwerij-Nazareth)
22/12: Finale Rockrally: Poison Arrow, One Minute Off, Varili, Slowscan, Wagon, Rockefeller, Gazzomind + try out The Belgionites ( cc de brouwerij-Nazareth)
18/1: Persconferentie + optreden No Mo Trevno en Pretty Disturbed (Ice Clusive-Nazareth)
10/2: Ontbijtmanden
22/3: Vive la Fête, Flip Kowlier, De Heideroosjes, Foxylane, Balthazar, No Mo Trevno, Rockefeller, Fredo & Thang, DJ Dirk Stoops ( Brielpoort-Deinze)

Werkjaar ’08-’09

29/8: Comedynight met Bert Kruismans, Koen Dewulf ( cc nova-Nazareth)
19/9: ‘Nazareth leeft’ met Rehab Echo’s, Scott & Alien, Dubbel G, DJ’S: Enko, Timo, Dirk Stoops, Starlight Kru, Josh (JH Jena-Nazareth)
24/10: Rockrally-voorronde 1: Nova Zembla, Margaretha Von Parma, Outskirts, Animal Wonka, Mary & Me( JH Brieljant-Deinze)
14/11: Rockrally-voorronde 2: Wallace Vanborn, T.I.F.F, The Sophomore Jinx, Cocktail Dress, Gianni ( JH Jena- Nazareth)
5/12: Algemene quiz ( cc nova-Nazareth)
27/12: Finale Rockrally: Nova Zembla, Margaretha Von Parma, The Sophomore Jinx, Wallace Vanborn, Gianni ( cc nova-Nazareth)
8/2: Ontbijtmandenactie
10/4: Popallure Ontpopt: The Subs, The Hickey Underworld, Jasper Erkens, Wallace Vanborn, Dubbel G, System Thanaka & DJ Neo-K
8/5: Comedynight met Gunter Lamoot en Freddy De Vadder ( cc nova-Nazareth)

Werkjaar ’09-’10

9/10: Algemene quiz ( cc nova)
5/12: ‘Popallure ontdekt’ Finale Rockrally: Intergalactic Lovers, Steven H, Maya’s Moving Castle, Contraband, Joni Sheila, Jack London Show + try out Superlijm ( cc nova-Nazareth)
6/2: Ontbijtmandenactie
8/5: Popallure Ontpopt; Stijn, Customs, Team William, Intergalactic Lovers, Bear Run, Sound Of Stereo, King DJ( cc nova-Nazareth)
28/5: Comedynight met Henk Rijckaert en Bert Gabriëls ( cc nova-Nazareth)

Werkjaar ’10-’11

8/10: Algemene Quiz ( cc nova-Nazareth)
4/12: Comedynight met Xander De Rijcke en Joost Van Hyfte, MC Bram Van Den Broecke ( cc nova-Nazareth)
6/2: Ontbijtmandenactie
19/2: Finale Rockrally: De Fartiesten, Paperfox, 808 SNKRHDZ, Shoot To Thrill, Let Lewis Live + try out Joni Sheila ( cc nova-Nazareth)
6/5: Popallure Ontpopt: Broken Glass Heroes, The Sore Losers, Bossie, The Galacticos, Drums Are For Parades, Dilly Boys ( cc nova-Nazareth)
7/5: Popallure Ontpopt: Shameboy, Red D feat Lady Linn, 808 SNKRHDZ, Steven H, Buyse, King DJ, Leesa ( cc nova-Nazareth)
24/6: Muziekquiz ( cc nova-Nazareth)

Werkjaar ’11-’12

30/9: Algemene quiz (cc nova-Nazareth)
14/10: Comedynight met Philippe Geubels (cc nova-Nazareth)
2/12: Comedynight- try out Alex Agnew (cc nova-Nazareth)
5/2: Ontbijtmandenactie
18/2: Scala & Kolacny Brothers (cc nova-Nazareth)
25/2: try out ’t Hof Van Commerce, Dubbel G, Mr. Noisy (cc nova-Nazareth)
9/3: Finale Rockrally: The Jack London Show, Red Juliette, Candidates For President, Envy Adams, Jim Berengier en Nova Scotia (cc nova-Nazareth)
16/3: Comedynight met Steven Mahieu (cc nova-Nazareth)
18/5: Culturesque: School Is Cool, Geppetto & The Whales, Headphone, Bulls On Parade, Red Juliette, Wallace Vanborn, Redking & Mr. Noisy, DJ Dirk Stoops, Bert Gabriëls, Bram Van Den Broecke, David Galle en Thomas Smith(cc) (cc nova + cc de brouwerij-Nazareth)
25/5: Muziekquiz ( cc nova-Nazareth)

Werkjaar ’12-’13

14/9: Algemene quiz (cc nova-Nazareth)
30/9: Aperitiefconcert Lili Grace + medewerkersbedanking (cc nova-Nazareth)
12/10: Comedynight met Bart Cannaerts (cc nova-Nazareth)
2/11: Cabaretnight met Ongericht Enthousiasme + Dakani (cc nova-Nazareth)
30/11: Comedynight – try out Xander De Rijcke (cc nova-Nazareth)
10/12: Comedynight – try out Wouter Deprez (cc nova-Nazareth)
3/2: Ontbijtmandenactie
9/2: Isbells + Mad About Mountains (cc nova-Nazareth)
22/2: Jef Neve (cc nova-Nazareth)
5/4: Popallure Ontpopt: Steak Number Eight, Coely, Maya’s Moving Castle, Delv!s, Raving George, Sam De Bruyn, Steven H, London Bullet, Redking & Mr. Noisy (cc nova-Nazareth)
18/4: Gabriel Rios + Imaginary Family (cc nova-Nazareth)
4/5: Eva De Roovere + Stoomboot (cc nova-Nazareth)
17/5: Muziekquiz ( cc nova-Nazareth)

Werkjaar ’13-’14

27/09: Algemene quiz ( cc nova Nazareth)
28/09: Comedy met Jacques Vermeire ( cc nova Nazareth)
18/10: Comedy met Guga ( cc nova Nazareth)
1/11: Muziek met Float Fall – Soldiers Heart – I will, I swear ( cc nova Nazareth)
29/11: Cabaret met Lankmoed ( cc nova Nazareth)
13/12: ‘Planeet koers’ met Michel Wuyts ( cc nova Nazareth)
11/1: Muziek: try out Flip Kowlier + Ian Clement ( cc nova Nazareth)
25/1: Muziek: try out The Subs, Mr. Noisy & Redking ( cc nova Nazareth)
31/1: Theater met Warre Borgmans ( cc nova Nazareth)
25/4: Muziek met The Glücks + Bert Marijsse ( cc nova Nazareth)
30/5: Comedy met Gili ( cc nova Nazareth)

Werkjaar ’14-’15

20/9.: Comedy met William Boeva
31/10: Algemene Quiz
1/11.: Comedy met Steven Mahieu + Lukas Lelie
6/12.: Muziek/comedy met Preuteleute
24 jan.: Muziek: try-out Yevgueni
8 feb.: Theater: ‘Petrus en den doodendraad’ met Jo De Meyere
20 feb.: Comedy met Begijn Le Bleu
21 feb.: Kindervoorstelling: Radio Oorwoud

11 april: New Noise: Binti, Amongster, Folie Douce, Milo Meskens, Camillefois

8 mei: Muziek: try-out Urbanus & De Fanfaar + Johnny Trash
29 mei: Comedy met Veerle Malschaert

Werkjaar ’15-’16

19/9: Muziek met Radio Guga
23 & 25/9: Cabaret: try-out Kommil Foo
17/10: Theater: ‘Dagboek Van Een Soigneur’ met Lucas Van Den Eynde en Jos Verbist
28/11: Muziek met Willem Vermandere
13/12: Theater: ‘Wit is altijd schoon’ met Sien Eggers

9/1: Muziek: try-out Raymond Van Het Groenewoud
22/1: Comedy met Walter Baele
23/1: Theater/muziek; try-out Preuteleute
13/2: Theater:’ Flandrien’ met Zouzou Ben Chikha, Wim Willaert, Tom Vermeir en Mourade Zeguendi
25/3: Comedy: Freddy De Vadder
13/5: Comedy: try-out Alex Agnew & Xander De Rijcke
14/5: Comedy met Jacques Vermeire